| პროცესორი: | Intel Core i3-8100 Processor (3.6GHz, 4 ბირთვი / 4 ნაკადი , 6MB) |
| ოპერატიული მეხსიერება: | 1x4GB DDR4 2133MHz |
| მყარი დისკი: | SSD – 256GB M.2 |
| ვიდეო ბარათი: | ინტეგრირებული Intel UHD Graphics 630 |
| ოპტიკური დისკწამყვანი: | DVD RW |
| ინტერფეისი: | 2 x USB 2.0 |
| 2 x USB 3.0 | |
| 4 x USB 3.1 | |
| 1 x VGA | |
| 1 x HDMI | |
| 1 x DisplayPort | |
| 1 x RJ-45 | |
| ოპერაციული სისტემა: | გარეშე |
| გარანტია: | 12 თვე |
ბრენდ კომპიუტერები
ბრენდ კომპიუტერი: Lenovo Desktop V530s SFF Intel Core I3-8100
კოდი: 7161
P/N: 10TX0034RU
P/N: 10TX0034RU
Lenovo Desktop V530s, SFF, Intel Core I3-8100, 4GB, 256GB_M.2, DOS, 1Y – NG5
| ბრენდები | |
|---|---|
| პროცესორი Brand PC | i3 |
| ბირთვების რაოდენობა Brand PC | 4 ბირთვი 4 ნაკადი |
| ოპერატიული მეხსიერება Brand PC | 4 GB |
| მყარი დისკის ტიპი Brand PC | SSD |
| მყარი დისკის მოცულობა Brand PC | 256 GB |
| ვიდეო ბარათი Brand PC | ინტეგრირებული |
| ვიდეო პორტები Brand PC | Display Port, HDMI, RJ-45 (LAN), USB 2.0, USB 3.0, USB 3.1, VGA |
| ოპერაციული სისტემა Brand PC | გარეშე |






























