| პროცესორი: | Intel Core i5-8400 (4.0GHz, 6 ბირთვი / 6 ნაკადი , 9MB) |
| ოპერატიული მეხსიერება: | 1x4GB DDR4 2400MHz |
| მყარი დისკი: | HDD – 1TB 7200 |
| ვიდეო ბარათი: | ინტეგრირებული Intel UHD Graphics 630 |
| ოპტიკური დისკწამყვანი: | DVD RW |
| ინტერფეისი: | 8 x USB 3.1 |
| 2 x USB 2.0 | |
| 1 x VGA | |
| 1 x HDMI | |
| 1 x DisplayPort | |
| 1 x RJ-45 | |
| ოპერაციული სისტემა: | გარეშე |
| გარანტია: | 12 თვე |
ბრენდ კომპიუტერები
ბრენდ კომპიუტერი: Lenovo V530-15ICB Intel Core I5-8400
კოდი: 7160
P/N: 10TV0015RU
P/N: 10TV0015RU
Lenovo Desktop V530-15ICB, TW, Intel Core I5-8400, 4GB, 1TB_HD, DOS, 1Y – NG5
1,590.00₾
| ბრენდები | |
|---|---|
| პროცესორი Brand PC | i5 |
| ბირთვების რაოდენობა Brand PC | 6 ბირთვი 6 ნაკადი |
| ოპერატიული მეხსიერება Brand PC | 4 GB |
| მყარი დისკის ტიპი Brand PC | HDD |
| მყარი დისკის მოცულობა Brand PC | 1 TB |
| ვიდეო ბარათი Brand PC | ინტეგრირებული |
| ვიდეო პორტები Brand PC | Display Port, HDMI, RJ-45 (LAN), USB 2.0, USB 3.1, VGA |
| ოპერაციული სისტემა Brand PC | გარეშე |






























