| ეკრანი: | 21.5″ 1920 x 1080 LED FHD |
| პროცესორი: | Intel Celeron Processor, up to 2.70 GHz GHz; 2 ბირთვი 2 ნაკადი |
| ოპერატიული მეხსიერება: | 4GB DDR4 2400 (1x4GB) |
| მყარი დისკი: | 128GB SDD |
| ვიდეო ბარათი: | ინტეგრირებული Intel HD Graphics 600 |
| ოპტიკური დისკწამყვანი: | არა |
| ინტერფეისი: | USB-ის ტიპი: 2 x USB 2.0; 2 x USB 3.0 1 x HDMI RJ-45: კი |
| ოპერაციული სისტემა: | გარეშე |
| გარანტია: | 12 თვე |
All In One კომპიუტერები
All In One კომპიუტერი: Lenovo IdeaCentre A340-22IGM 21.5″ FHD Intel Celeron J4005
კოდი: 7145
P/N: F0EA000URK
P/N: F0EA000URK
All In One კომპიუტერი: Desktop AIO A340 21.5″ FHD Celeron J4005 4GB 128GB SSD No ODD No OS Black – GB2
1,120.00₾
| ბრენდები | |
|---|---|
| ეკრანის ზომა AIOPC | 21.5" |
| პროცესორი Brand PC | Celeron |
| ბირთვების რაოდენობა Brand PC | 2 ბირთვი 2 ნაკადი |
| ოპერატიული მეხსიერება Brand PC | 4 GB |
| მყარი დისკის ტიპი Brand PC | SSD |
| მყარი დისკის მოცულობა Brand PC | 128GB |
| ვიდეო ბარათი Brand PC | ინტეგრირებული |
| ვიდეო პორტები Brand PC | HDMI |
| ოპერაციული სისტემა Brand PC | გარეშე |
































