სერვერი: HPE DL360 Gen10 4208 1P 16G 4LFF Svr NG8
| ფორმ-ფაქტორი: | Rack 1U |
| პროცესორი: | 1 ცალი Intel Xeon Silver 4208 |
| პროცესორის ბირთვების რაოდენობა: | 8 ბირთვი 16 ნაკადი |
| პროცესორის სიხშირე: | 2.10 GHz – 3.20 GHz |
| ოპერატიული მეხსიერება: | 1 ცალი 16GB (1xHPE 16GB 1Rx4 PC4-2933Y-R Smart Kit) |
| მყარი დისკის მოცულობა: | გარეშე |
| RAID კონტროლერი: | HPE Smart Array S100i |
| კვების ბლოკი: | 1 ცალი 500W hot plug power supply |
| გარანტია: | 36 თვე |




























