სერვერი: HPE ProLiant ML110 Gen10 Server / Intel Xeon-Silver 4110 (2.1GHz/8-core/11MB/85W) / Hot Plug Tower 4.5U / HPE 16GB (1x16GB) / No HDD / No Optical Drive NG8
| ფორმ-ფაქტორი: | Tower |
| პროცესორი: | 1 ცალი Intel Xeon Silver 4110 |
| პროცესორის ბირთვების რაოდენობა: | 8 ბირთვი 16 ნაკადი |
| პროცესორის სიხშირე: | 2.10 GHz – 3.00 GHz |
| ოპერატიული მეხსიერება: | 1 ცალი 16GB (1x 16 GB) RDIMM |
| მყარი დისკის მოცულობა: | გარეშე |
| RAID კონტროლერი: | HPE Smart Array S100i SR Software RAID |
| კვების ბლოკი: | 1 ცალი 800W HPE Flex Slot Platinum Hot Plug Power Supply |
| გარანტია: | 36 თვე |




























