| პროცესორი: | Intel Pentium Gold G5400 Processor (3.70 GHz, 2 ბირთვი / 4 ნაკადი , 4MB) |
| ოპერატიული მეხსიერება: | 1x4GB 2133MHz |
| მყარი დისკი: | SSD – 256GB / HDD – 500GB 7.2K |
| ვიდეო ბარათი: | ინტეგრირებული Intel UHD 610 |
| ოპტიკური დისკწამყვანი: | DVD RW |
| ინტერფეისი: | 4 x USB 2.0 |
| 4 x USB 3.0 | |
| 1 x VGA | |
| 1 x HDMI | |
| 1 x RJ-45 | |
| ოპერაციული სისტემა: | გარეშე |
| გარანტია: | 12 თვე |
ბრენდ კომპიუტერები
ბრენდ კომპიუტერი: HP 290 MT G2 Intel Pentium G5400
კოდი: 7155
P/N: 4VF90EA#ACB
P/N: 4VF90EA#ACB
290G2PCIMT / 282290G4 / PDCold5400 / 4GB / 500GB HDD / DOS / DVD-WR / 1yw / kbd / mouseUSB / Sea and Rail – NG5
1,360.00₾
| ბრენდები | |
|---|---|
| პროცესორი Brand PC | Pentium |
| ბირთვების რაოდენობა Brand PC | 2 ბირთვი 4 ნაკადი |
| ოპერატიული მეხსიერება Brand PC | 4 GB |
| მყარი დისკის ტიპი Brand PC | SSD |
| მყარი დისკის მოცულობა Brand PC | 256 GB |
| ვიდეო ბარათი Brand PC | ინტეგრირებული |
| ვიდეო პორტები Brand PC | HDMI, RJ-45 (LAN), USB 2.0, USB 3.0, VGA |
| ოპერაციული სისტემა Brand PC | გარეშე |




























