სერვერი: HPE ProLiant DL380 Gen10 4110 85W 1P 32G-2R P816i-a 12LFF 2x800W Base Reman Server NG5
| ფორმ-ფაქტორი: | Rack 2U |
| პროცესორი: | 1 ცალი Intel Xeon Silver 4110 |
| პროცესორის ბირთვების რაოდენობა: | 8 ბირთვი 16 ნაკადი |
| პროცესორის სიხშირე: | 2.10 GHz – 3.00 GHz |
| ოპერატიული მეხსიერება: | 32GB (2 ცალი 16 GB RDIMM) |
| მყარი დისკის მოცულობა: | გარეშე |
| RAID კონტროლერი: | P816i-a/4GB |
| კვების ბლოკი: | 2 ცალი 800W HPE FlexSlot power supply |
| გარანტია: | 36 თვე |




























