სერვერი: HPE ProLiant ML110 Gen10/ Xeon Silver 4210/ 16GB/ noHDD / noODD/ P408i-p / 2x 1GbE NG8
| ფორმ-ფაქტორი: | Tower |
| პროცესორი: | 1 ცალი Intel Xeon Silver 4210 |
| პროცესორის ბირთვების რაოდენობა: | 10 ბირთვი 20 ნაკადი |
| პროცესორის სიხშირე: | 2.20 GHz – 3.20 GHz |
| ოპერატიული მეხსიერება: | 1 ცალი 16GB (1x 16 GB) RDIMM |
| მყარი დისკის მოცულობა: | გარეშე |
| RAID კონტროლერი: | HPE Smart Array P408i-p |
| კვების ბლოკი: | 1 ცალი 500W hot plug power supply |
| გარანტია: | 36 თვე |




























