ნოუთბუქი: Dell Vostro 3500 15.6″ i5-1135G7 8GB 256GB SSD (N3004VN3500EMEA01) MX 330 2GB IK2
| ეკრანის ზომა: | 15.6″ |
| ეკრანის გაფართოება: | 1920 x 1080 |
| ეკრანის ტიპი: | VA |
| პროცესორი: | Intel Core i5-1135G7 |
| ოპერატიული მეხსიერება: | 8 GB |
| მყარი დისკის ტიპი და მოცულობა | SSD/256 GB |
| ვიდეო ბარათი: | NVIDIA GeForce MX330 / 2 GB |
| დისკწამყვანი: | არა |
| ინტერფეისი: | • 1 x HDMI • 1 x USB Type-C • 2 x USB 3.2 • 1 x 3.5mm Audio Jack: • 1 x RJ-45 LAN • ქარდრიდერი: SD, SDHC, SDXC |
| ოპერაციული სისტემა: | Free Dos |
| წონა: | 1.78 კგ |
| გარანტია: | 12 თვე |






























