ნოუთბუქი: HP Envy x360 13.3 Ryzen 5 4500U 8GB 256GB SSD (1Y8K8EA) Integrated Graphics W10H Nightfall Black IK2
| ეკრანის ზომა: | 13.3″ |
| ეკრანის გაფართოება: | 1920 x 1080 |
| ეკრანის ტიპი: | IPS |
| პროცესორი: | Ryzen 5 4500U |
| ოპერატიული მეხსიერება: | 8 GB |
| მყარი დისკის ტიპი და მოცულობა | SSD/256GB |
| ვიდეო ბარათი: | ინტეგრირებული |
| დისკწამყვანი: | არა |
| ინტერფეისი: | • 1 x USB type C • 2 x USB 3.1 • 1 x 3.5mm Audio Jack: |
| ოპერაციული სისტემა: | Windows 10 Home |
| წონა: | 1.3 კგ |
| გარანტია: | 12 თვე |
































