მყარი დისკი: Samsung 860 PRO SATA 2.5″ SSD 512GB AZ2
| მყარი დისკის ტიპი: | SSD |
| ინტერფეისი: | SATA III |
| მყარი დისკის ზომა | 2.5 |
| მოცულობა: | 512 GB |
| სიჩქარე: | წაკითხვის სიჩქარე: 560MB/s ჩაწერის სიჩქარე: 530MB/s |
| გარანტია: | 12 თვე |
ჯამი: 8,215.00₾
მყარი დისკი: Samsung 860 PRO SATA 2.5″ SSD 512GB
მყარი დისკი: Samsung 860 PRO SATA 2.5″ SSD 512GB AZ2
| მყარი დისკის ტიპი: | SSD |
| ინტერფეისი: | SATA III |
| მყარი დისკის ზომა | 2.5 |
| მოცულობა: | 512 GB |
| სიჩქარე: | წაკითხვის სიჩქარე: 560MB/s ჩაწერის სიჩქარე: 530MB/s |
| გარანტია: | 12 თვე |
| დანიშნულება და ზომა HDD | დესკტოპისთვის (3.5), ნოუთბუქისთვის (2.5) |
|---|---|
| მყარი დისკის ტიპი | SATA SSD |
| მყარი დისკის მოცულობა HDD | 512 GB |
მყარი დისკი: Seagate One Touch 1TB External Hard Drive HDD – Black









