მყარი დისკი: Kingston HyperX Fury SSD 240GB SHFR200/240G AZ2
| მყარი დისკის ტიპი: | SSD |
| ინტერფეისი: | SATA |
| მყარი დისკის ზომა | 2.5 |
| მოცულობა: | 240 GB |
| სიჩქარე: | წაკითხვის სიჩქარე: 540MB/s ჩაწერის სიჩქარე: 480MB/s |
| გარანტია: | 12 თვე |
მყარი დისკი: Kingston HyperX Fury SSD 240GB SHFR200/240G
მყარი დისკი: Kingston HyperX Fury SSD 240GB SHFR200/240G AZ2
| მყარი დისკის ტიპი: | SSD |
| ინტერფეისი: | SATA |
| მყარი დისკის ზომა | 2.5 |
| მოცულობა: | 240 GB |
| სიჩქარე: | წაკითხვის სიჩქარე: 540MB/s ჩაწერის სიჩქარე: 480MB/s |
| გარანტია: | 12 თვე |
| დანიშნულება და ზომა HDD | დესკტოპისთვის (3.5), ნოუთბუქისთვის (2.5) |
|---|---|
| მყარი დისკის ტიპი | SATA SSD |
| მყარი დისკის მოცულობა HDD | 250 GB |
მყარი დისკი: Seagate One Touch 1TB External Hard Drive HDD – Silver









