მყარი დისკი: Kingston A400 SATA 3 2.5 Solid State Drive AZ2
| მყარი დისკის ტიპი: | SSD |
| ინტერფეისი: | SATA 3.0 (6Gb / s) |
| მყარი დისკის ზომა | 2.5 ”, M.2 |
| მოცულობა: | 960 GB |
| სიჩქარე: | წაკითხვის სიჩქარე: 500MB/s ჩაწერის სიჩქარე: 450MB/s |
| გარანტია: | 12 თვე |
ჯამი: 215.00₾
მყარი დისკი: Kingston A400 SATA 3 2.5 Solid State Drive
მყარი დისკი: Kingston A400 SATA 3 2.5 Solid State Drive AZ2
| მყარი დისკის ტიპი: | SSD |
| ინტერფეისი: | SATA 3.0 (6Gb / s) |
| მყარი დისკის ზომა | 2.5 ”, M.2 |
| მოცულობა: | 960 GB |
| სიჩქარე: | წაკითხვის სიჩქარე: 500MB/s ჩაწერის სიჩქარე: 450MB/s |
| გარანტია: | 12 თვე |
| დანიშნულება და ზომა HDD | დესკტოპისთვის (3.5), ნოუთბუქისთვის (2.5) |
|---|---|
| მყარი დისკის მოცულობა HDD | 960 GB |
მყარი დისკი: Toshiba External Hard Drive Canvio Basics + USB-C adapter (2.5 1TB USB3.2 Gen 1 Black)









