მყარი დისკი: Samsung 870 EVO SSD 250 GB MZ-77E250BW AZ2
| მყარი დისკის ტიპი: | SSD |
| ინტერფეისი: | SATA 3.0 (6Gb/s) |
| მყარი დისკის ზომა | 2.5 |
| მოცულობა: | 250 GB |
| სიჩქარე: | წაკითხვის სიჩქარე: 560MB/s ჩაწერის სიჩქარე: 530MB/s |
| გარანტია: | 12 თვე |
თქვენ კალათში პროდუქტები არ არის.
მყარი დისკი: Samsung 870 EVO SSD 250 GB MZ-77E250BW
156.00₾
მყარი დისკი: Samsung 870 EVO SSD 250 GB MZ-77E250BW AZ2
| მყარი დისკის ტიპი: | SSD |
| ინტერფეისი: | SATA 3.0 (6Gb/s) |
| მყარი დისკის ზომა | 2.5 |
| მოცულობა: | 250 GB |
| სიჩქარე: | წაკითხვის სიჩქარე: 560MB/s ჩაწერის სიჩქარე: 530MB/s |
| გარანტია: | 12 თვე |
| დანიშნულება და ზომა HDD | დესკტოპისთვის (3.5), ნოუთბუქისთვის (2.5) |
|---|---|
| მყარი დისკის ტიპი | SATA SSD |
| მყარი დისკის მოცულობა HDD | 250 GB |
მყარი დისკი: Toshiba External Hard Drive Canvio Basics + USB-C adapter (2.5 1TB USB3.2 Gen 1 Black)









