მყარი დისკი: Patriot P210 SSD 256GB SATA3 2.5 – P210S256G25 IK1
| მყარი დისკის ტიპი: | SSD |
| ინტერფეისი: | SATA 3.0 |
| მყარი დისკის ზომა | 2.5 |
| მოცულობა: | 256GB |
| სიჩქარე: | წაკითხვის სიჩქარე: 500MB/s ჩაწერის სიჩქარე: 400MB/s |
| გარანტია: | 12 თვე |
ჯამი: 215.00₾
მყარი დისკი: Patriot P210 SSD 256GB SATA3 2.5 – P210S256G25
135.00₾
მყარი დისკი: Patriot P210 SSD 256GB SATA3 2.5 – P210S256G25 IK1
| მყარი დისკის ტიპი: | SSD |
| ინტერფეისი: | SATA 3.0 |
| მყარი დისკის ზომა | 2.5 |
| მოცულობა: | 256GB |
| სიჩქარე: | წაკითხვის სიჩქარე: 500MB/s ჩაწერის სიჩქარე: 400MB/s |
| გარანტია: | 12 თვე |
| დანიშნულება და ზომა HDD | დესკტოპისთვის (3.5), ნოუთბუქისთვის (2.5) |
|---|---|
| მყარი დისკის ტიპი | SATA SSD |
| მყარი დისკის მოცულობა HDD | 256 GB |
მყარი დისკი: Seagate One Touch 1TB External Hard Drive HDD – Black
მყარი დისკი: Toshiba External Hard Drive Canvio Basics + USB-C adapter (2.5 1TB USB3.2 Gen 1 Black)









